KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13767360

nr 1376 7360

Otto Lindberg

(1880-1955), Sverige

Blyerts, Kust. Signerad, daterad 1916. Motivet: 24x49 cm, yttermått inklusive ram: 40x67 cm

Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:50:16

31/1 01:59:12 1      Vinnande bud
1/2 15:01:08 1      justering av budtak

Otto Lindberg

Läs mer om Otto Lindberg